Opravy permanentního make-upu (PMU) jiných salonů

Šedomodré obočí

Šedomodré obočí nestačí pouze překrýt (znova se objeví), musí se zapracovat speciální korektory a tím eliminovat nežádoucí modrý podtón, nechat obočí s korektorem zahojit (je potřeba i několik sezení) a teprve pak zvolit hnědý odstín. Předělání modrého obočí trvá několik měsíců. Tento postup je zdlouhavý a finančně náročný, dejte pozor na lákavě nízkou cenu studií a příslibu, že vám obočí opraví za jedno sezení, že vám jej přetetují černou barvou, a že ta to překryje – OPAK je pravdou a tak prosím nedělejte stejnou chybu a domluvte si konzultaci a případný postup u odborníků.

Laser

Odstranění špatného tvaru, barvy nebo umístění PMU doporučuji rozbít laserem. Po min 8 – 12 měsících možnost nového PMU.

Odstranění pomocí chemie

Přípravek, který se zapracuje do místa, které chcete odstranit. Je potřeba více sezení, kde je nežádoucí pigment pomalu odbouráván z pokožky. Tato metoda je šetrnější a bezpečnější, ale trvá v některých případech 1 – 2 roky.

Pozor!

Je potřeba brát na vědomí, že odstranění špatně provedeného PMU je až 4x finančně nákladnější, než jeho zhotovení, a že každý opakovaný zásah do pokožky se neobejde bez trvalých následků. Hrozí zjizvení odstraňovaného místa a na takto poškozenou kůži nová aplikace hůře chytá a je potřeba více sezení, v některých případech se to nemusí vůbec podařit. Velice poškozená pokožka již pigment nepřijme. Proto si pečlivě vybírejte místo, kde si necháte tetování odstranit.

Výběr studia

Výběr studia je velice důležitý, nepodceňujte recenze klientek, prohlédněte si práce studia a školení, které kosmetička v oblasti PMU absolvovala. Každé tetování je narušení pokožky a je velmi důležité, aby napoprvé byl správně zvolen tvar obočí, odstín a kvalita pigmentu.

Jak může nekvalitně provedené obočí dopadnout:
Oprava obočí – výsledek